Pending User Notification Block (8.x-1.0-rc1) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Approve
es: Aprobar

en: Delete
es: Eliminar

en: Username
es: Nombre de usuario

en: Cancel
es: Cancelar

en: Administration
es: Administración

en: User
es: Usuario

en: Created
es: Creado

en: View all
es: Ver todos

en: Activate
es: Activar
