Pending User Notification Block (8.x-1.0-rc1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Approve
hr: Odobri

en: Delete
hr: Ukloni

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Administration
hr: Administracija

en: User
hr: Korisnik

en: Created
hr: Stvoreno
