Pending User Notification Block (8.x-1.0-rc1) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Approve
it: Approva

en: Delete
it: Elimina

en: Username
it: Nome utente

en: Cancel
it: Annulla

en: Administration
it: Amministrazione

en: User
it: Utente

en: Created
it: Creato

en: View all
it: Visualizza tutti

en: Activate
it: Attiva
