Pending User Notification Block (8.x-1.0-rc1) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Approve
ka: დადასტურება

en: Delete
ka: წაშლა

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Administration
ka: ადმინისტრირება

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Created
ka: შექმნილია
