Pending User Notification Block (8.x-1.0-rc1) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Approve
ku: پەسەندکردن

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Administration
ku: به‌ڕێوه‌بردن

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Created
ku: درووستکراوە
