Pending User Notification Block (8.x-1.0-rc1) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Approve
sr: Одобри

en: Delete
sr: Избриши

en: Username
sr: Корисничко име

en: Cancel
sr: Поништи

en: User
sr: Корисник

en: Created
sr: Направљено
