Pending User Notification Block (8.x-1.0-rc1) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Approve
vi: Chấp thuận

en: Delete
vi: Xóa

en: Username
vi: Tên người dùng

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Administration
vi: Quản lý

en: User
vi: Người dùng

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Activate
vi: Kích hoạt
