Pending User Notification Block (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Approve
az: Təsdiq edin

en: Delete
az: Sil

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Administration
az: İdarəetmə

en: User
az: İstifadəçi

en: Created
az: Yaradıldı

en: Activate
az: Aktivləşdirin
