Pending User Notification Block (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Approve
da: Godkend

en: Delete
da: Slet

en: Username
da: Brugernavn

en: Cancel
da: Annullér

en: User
da: Bruger

en: Created
da: Oprettet

en: View all
da: Vis alle

en: Activate
da: Aktivér
