Pending User Notification Block (8.x-1.0) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Approve
de: Bestätigen

en: Delete
de: Löschen

en: Username
de: Benutzername

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Administration
de: Verwaltung

en: User
de: Benutzer

en: Created
de: Erstellt

en: View all
de: Alle anzeigen

en: Activate
de: Aktivieren

en: Are you sure you want to active %username's acount?
de: Möchten Sie das Benutzerkonto %username wirklich aktivieren?
