Pending User Notification Block (8.x-1.0) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Approve
gu: મંજૂરી આપો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Administration
gu: સંચાલન

en: User
gu: વપરાશકર્તા
