Pending User Notification Block (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Approve
he: אשר

en: Delete
he: מחיקה

en: Username
he: שם משתמש

en: Cancel
he: ביטול

en: Administration
he: ניהול

en: User
he: משתמש

en: Created
he: נוצר

en: View all
he: צפה בכולם

en: Activate
he: הפעל
