Pending User Notification Block (8.x-1.0) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Approve
mr: स्वीकार

en: Delete
mr: मिटवा

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Cancel
mr: रद्द

en: Administration
mr: व्यवस्थापन

en: User
mr: सदस्य

en: Created
mr: प्रकाशन

en: View all
mr: सर्व दाखवा
