Pending User Notification Block (8.x-1.0) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Administration
nn: Administrasjon

en: User
nn: Brukar

en: Created
nn: Laga

en: View all
nn: Sjå alle
