Pending User Notification Block (8.x-1.0) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Approve
sl: Odobri

en: Delete
sl: Izbriši

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Administration
sl: Upravljanje

en: User
sl: Uporabnik

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: View all
sl: Prikaži vse
