Pending User Notification Block (8.x-1.1) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Approve
bn: অনুমোদন দিন

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Administration
bn: প্রশাসন

en: User
bn: ব্যবহারকারী
