Pending User Notification Block (8.x-1.1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Administration
eo: Administrado

en: User
eo: Uzanto

en: Created
eo: Kreita
