Pending User Notification Block (8.x-1.1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Approve
fa: موافقت

en: Delete
fa: حذف

en: Username
fa: نام کاربری

en: Cancel
fa: لغو

en: Administration
fa: مدیریت

en: User
fa: کاربر

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Activate
fa: فعال‌سازی
