Pending User Notification Block (8.x-1.1) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Approve
lv: Apstiprināt

en: Delete
lv: Dzēst

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Administration
lv: Administrēšana

en: User
lv: Lietotājs

en: Created
lv: Izveidots

en: View all
lv: Skatīt visus

en: Activate
lv: Aktivizēt
