Pending User Notification Block (8.x-1.1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Approve
oc: Aprovar

en: Delete
oc: Suprimir

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Cancel
oc: Anullar

en: Administration
oc: Administracion

en: User
oc: Utilizaire

en: Created
oc: Creat(ada)
