Pending User Notification Block (8.x-1.2) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Approve
jv: Sarujuk

en: Delete
jv: Busak

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Cancel
jv: Batal

en: Administration
jv: Pengelolaan

en: User
jv: Panganggo

en: Created
jv: Digawé
