Pending User Notification Block (8.x-1.2) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Username
my: အမည်

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Administration
my: စီမံခန့်ခွဲခြင်း

en: User
my: အသုံးပြုသူ
