Pending User Notification Block (8.x-1.2) - en to no translation catalogue (9 entries)

en: Approve
no: Godkjenn

en: Delete
no: Slett

en: Username
no: Brukernavn

en: Cancel
no: Avbryt

en: Administration
no: Administrasjon

en: User
no: Bruker

en: Created
no: Opprettet

en: View all
no: Vis alle

en: Activate
no: Aktiver
