Pending User Notification Block (8.x-1.2) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Approve
ps: منل

en: Delete
ps: ړنګول

en: Username
ps: کارن نوم

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Administration
ps: پازوالنه

en: User
ps: غړی
