Pending User Notification Block (8.x-1.0-beta1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Administration
am: አስተዳደር

en: User
am: ተጠቃሚ
