Pending User Notification Block (8.x-1.2) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Approve
gl: Aprobar

en: Delete
gl: Borrar

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Administration
gl: Administración

en: User
gl: Usuario/a

en: Created
gl: Creado

en: Activate
gl: Activar
