Pending User Notification Block (8.x-1.1) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Approve
hi: स्वीकार करें |

en: Delete
hi: मिटायें

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Administration
hi: प्रशासन

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Created
hi: निर्मित

en: View all
hi: सभी देखें

en: Activate
hi: सक्रिय
