Pending User Notification Block (8.x-1.2) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Approve
si: අනුමත කරන්න

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Administration
si: පාලනය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා
