Per Node Analytics (8.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Reset
he: איתחול

en: Weekly
he: שבועי

en: Monthly
he: פעם בחודש

en: All
he: הכל

en: Custom
he: מותאם

en: Address
he: כתובת

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Source
he: מקור

en: Hits
he: כניסות

en: Apply
he: החל

en: Sessions
he: מושבים

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
