Per Node Analytics (8.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Reset
it: Ripristina

en: Weekly
it: Settimanalmente

en: Monthly
it: Mensile

en: All
it: Tutti

en: Custom
it: Personalizzato

en: Address
it: Indirizzo

en: Desc
it: Disc

en: Sort by
it: Ordina per

en: Source
it: Sorgente

en: Hits
it: Accessi

en: Apply
it: Applica

en: Analytics
it: Analisi

en: Master
it: Principale
