Per Node Analytics (8.x-1.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Weekly
ar: أسبوعيًا

en: Monthly
ar: شهرياً

en: All
ar: الكل

en: Custom
ar: مخصص

en: Address
ar: العنوان

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Source
ar: المصدر

en: Hits
ar: الطلبات

en: Apply
ar: تطبيق

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
