Per Node Analytics (8.x-1.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Weekly
bs: Sedmično

en: All
bs: Sve

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Address
bs: Adresa

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Source
bs: Izvor

en: Apply
bs: Primjeni
