Per Node Analytics (8.x-1.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Reset
eu: Garbitu

en: Weekly
eu: Astero

en: Monthly
eu: Hilabetero

en: All
eu: Guztiak

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Address
eu: Helbidea

en: Desc
eu: Beheraka

en: Source
eu: Iturburua

en: Apply
eu: Ezarri

en: Sessions
eu: Sesioak

en: Bounce Rate
eu: Errebote portzentaia

en: Asc
eu: Goraka
