Per Node Analytics (8.x-1.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Weekly
lv: Reizi nedēļā

en: Monthly
lv: Reizi mēnesī

en: All
lv: Visi

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Address
lv: Adrese

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Source
lv: Avots

en: Hits
lv: Trāpījumi

en: Apply
lv: Apstiprināt
