Per Node Analytics (8.x-1.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Reset
sv: Återställ

en: Weekly
sv: Veckovis

en: Monthly
sv: Månadsvis

en: All
sv: Alla

en: Custom
sv: Anpassad

en: Address
sv: Adress

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Source
sv: Källa

en: Hits
sv: Träffar

en: Apply
sv: Applicera

en: Yearly
sv: Årsvis

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud
