Per Node Analytics (8.x-1.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Weekly
ca: Setmanalment

en: Monthly
ca: Mensualment

en: All
ca: Tot

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Address
ca: Adreça

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Source
ca: Font

en: Hits
ca: Accessos

en: Apply
ca: Aplica

en: Yearly
ca: Anualment

en: Master
ca: Mestre
