Per Node Analytics (8.x-1.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Weekly
fa: هفتگی

en: Monthly
fa: ماهیانه

en: All
fa: همه

en: Custom
fa: سفارشی

en: Address
fa: نشانی

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Source
fa: منبع

en: Hits
fa: بازدیدها

en: Apply
fa: تایید

en: Analytics
fa: تحلیل‌ها

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
