Per Node Analytics (8.x-1.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Weekly
gl: Semanalmente

en: Monthly
gl: Mensualmente

en: All
gl: Todo

en: Custom
gl: Personalizado

en: Address
gl: Enderezo

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Source
gl: Orixe

en: Hits
gl: Visitas

en: Apply
gl: Aplicar

en: Yearly
gl: Anualmente
