Per Node Analytics (8.x-1.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Reset
hr: Poništi

en: Weekly
hr: Tjedno

en: Monthly
hr: Mjesečno

en: All
hr: Svi

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Address
hr: Adresa

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Source
hr: Izvor

en: Hits
hr: Posjete

en: Apply
hr: Primjeni

en: Asc
hr: Uzlazno
