Per Node Analytics (8.x-1.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Address
kn: ವಿಳಾಸ

en: Source
kn: ಆಕರ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು
