Per Node Analytics (8.x-1.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Reset
nn: Sett til standard

en: All
nn: Alle

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Address
nn: Adresse

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk
