Per Node Analytics (8.x-1.0-alpha2) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Weekly
te: వారం వారీ

en: Monthly
te: నెల వారీ

en: All
te: అన్నీ

en: Address
te: చిరునామా

en: Source
te: మూలం

en: Apply
te: ఆపాదించు
