Per Node Analytics (8.x-1.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Weekly
vi: Hàng tuần

en: Monthly
vi: Hàng tháng

en: All
vi: Tất cả

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Address
vi: Địa chỉ

en: Desc
vi: Giảm dần

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: Source
vi: Nguồn

en: Hits
vi: Lượt truy cập

en: Apply
vi: Áp dụng

en: Asc
vi: Tăng dần

en: Master
vi: Chính
