Per Node Analytics (9.0.0) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Reset
eo: Restarigu

en: Weekly
eo: Ĉiusemajne

en: Statistics
eo: Statistiko

en: All
eo: Ĉiuj

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Hits
eo: Vizitoj

en: Apply
eo: Apliku

en: Asc
eo: kreske
