Per Node Analytics (9.0.0) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Reset
fi: Palauta

en: Weekly
fi: Viikoittain

en: Monthly
fi: Kuukausittain

en: Statistics
fi: Tilastot

en: All
fi: Kaikki

en: Address
fi: Osoite

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Source
fi: Lähde

en: Hits
fi: Osumia

en: Apply
fi: Käytä

en: Master
fi: Isäntä
