Per Node Analytics (9.0.0) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Weekly
fr: Hebdomadaire

en: Monthly
fr: Mensuellement

en: Statistics
fr: Statistiques

en: All
fr: Tout

en: Address
fr: Adresse

en: Sort by
fr: Trier par

en: Hits
fr: Accès

en: Apply
fr: Appliquer

en: Yearly
fr: Annuellement

en: Analytics
fr: Statistiques

en: Bounce Rate
fr: Taux de rebond

en: Master
fr: Principal
