Per Node Analytics (9.0.0) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Weekly
hu: Heti

en: Monthly
hu: Havonta

en: Statistics
hu: Statisztikák

en: All
hu: Mind

en: Address
hu: Cím

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Source
hu: Forrás

en: Hits
hu: Találatok

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Yearly
hu: Évi

en: Analytics
hu: Elemzés

en: Sessions
hu: Munkamenetek

en: Page Views
hu: Oldalmegtekintések

en: Bounce Rate
hu: Visszafordulási arány

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester
