Per Node Analytics (9.0.0) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Weekly
ka: ყოველკვირეული

en: Monthly
ka: ყოველთვიური

en: Statistics
ka: სტატისტიკა

en: All
ka: ყველა

en: Desc
ka: აღწერა

en: Source
ka: წყარო
