Per Node Analytics (9.0.0) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Reset
pt: Redefinir

en: Weekly
pt: Semanalmente

en: Monthly
pt: Mensalmente

en: Statistics
pt: Estatísticas

en: All
pt: Tudo

en: Address
pt: Endereço

en: Desc
pt: Decrescente

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: Source
pt: Fonte

en: Apply
pt: Aplicar

en: Yearly
pt: Anualmente

en: Page Views
pt: Visualizações de páginas

en: Asc
pt: Ascendente

en: Master
pt: Principal
