Per Node Analytics (9.0.0) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Reset
ro: Resetează

en: Weekly
ro: Săptămânal

en: Monthly
ro: Lunar

en: Statistics
ro: Statistici

en: All
ro: Toate

en: Address
ro: Adresă

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Source
ro: Sursă

en: Hits
ro: Vizite

en: Apply
ro: Aplică

en: Yearly
ro: Anual

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert
